دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

اولین جلسه کمیته استقرار زنجیره تامین کالا و خدمات برگزار شد.

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۲ | 
اولین جلسه کمیته استقرار زنجیره تامین کالا و خدمات دوم خرداد سال جاری با حضور آقای دکتر مبارکی معاون توسعه مدیریت و منابع،دکتر ولایی معاون غذا و دارو و سایر اعضای کمیته برگزار شد.
دکتر مبارکی با تاکید بر مفاد دستورالعمل وزارت بهداشت مبنی بر مدیریت تامین کالای مصرفی ،مسئولیت نظارت اجرای این دستورالعمل را معاون توسعه مدیریت و منابع اعلام نمود.
معاون توسعه در ادامه به ایجاد تفاهم نامه ها و دستورالعمل های مشترک در بحث خرید اشاره کرد تا همه در قالب یک تعریف مشخص به خرید اقلام مورد نیاز بپردازند.
وی همچنین هدف این کمیته راافزایش کنترل داخلی جهت کاهش هزینه ها ،سیاستگذاری و نظارت متمرکز جهت خرید کالاهای پر مصرف جلوگیری از خرید کالای بیش از حد مورد نیاز،رعایت نقطه سفارش خرید و تعیین حداقل و حداکثر موجودی انبار و سپس خرید کلیه اقلام در سقف تفاهم نامه عملیات هر واحد معرفی کرد.
آقای مزدکی مدیر مالی معاونت توسعه  مراحل اجرایی مدیریت تامین کالاهای مصرفی را در ابتدا بررسی وضعیت موجود و نیاز سنجی،گام دوم روش تهیه و تامین ،گام سوم روش توزیع قدم چهارم روش پرداخت  و در نهایت روش پایش و ارزیابی اعلام نمود.
در پایان آقای مزدکی به عنوان مسئول رسیدگی به امورمالی واحد ها ،آقای پور سمایی مسئول رسیدگی به خرید دانشکده ها و ستاد ،خانم معین مسئول رسیدگی به بیمارستان ها و خانم زندیه مسئولیت شبکه ها ی زیر مجموعه گزارشی از اقدامات اولیه شناسایی خود را ارائه دادند .


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 292 بار   |   دفعات چاپ: 16 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر