دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

اطلاعیه سهمیه تابستان 97

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۱۲ | 
سهمیه تابستان 97 برای هتل آپارتمان ابرار (مشهد)، مجتمع آموزشی و فرهنگی ایران (رامسر) و مجتمع کوثر اردبیل در سامانه رزرو اماکن اقامتی به نشانی http://eghamati.iums.ac.ir از تاریخ 97/03/13 قابل مشاهده می باشد.  همکاران محترم می توانند با در نظر گرفتن شرایط ذیل نسبت به رزرو و شرکت در قرعه کشی اقدام نمایند.
 1. زمان رزرو سهمیه ها در سامانه اماکن اقامتی 97/3/13 لغایت 97/3/22 می باشد.
 2. زمان قرعه کشی 97/3/23 می باشد .
 3. کلیه کارکنان رسمی، پیمانی، قراردادی، طرحی و شرکتی های آوای سلامت که طی یک سال گذشته از تسهیلات اقامتی استفاده ننموده اند می‌توانند از تسهیلات فوق استفاده نمایند.
 4. متقاضیان در صورت تمایل می توانند هر سه محل اقامتی را رزرو نمایند ولی امکان برنده شدن برای یکی از اماکن اقامتی ممکن می باشد.
 5. هزینه اقامت در هتل آپارتمان ابرار(مشهد) 3 شب و 4 روز (حداکثر تا 5 نفر) 1.000.000 ریال و هزینه اقامت هر نفر اضافه (حداکثر تا2 نفر) و هر نفر 1.200.000 ریال و صرفا" با پرداخت از طریق
 
سامانه می باشد. هزینه اقامت برای افراد زیر4 سال رایگان میباشد.هتل امکانات پخت و پز ندارد صبحانه، ناهار و شام بصورت منو انتخابی سرو می گردد. ساعت ورود 14و ساعت خروج 12 می باشد.
 1. هزینه اقامت در مجتمع آموزشی و فرهنگی ایران (رامسر) 3 شب و 4 روز (حداکثر تا 5 نفر) 1.000.000 ریال و هزینه اقامت هر نفر اضافه (حداکثر تا 3 نفر) هر نفر 500.000 ریال و صرفاً با پرداخت از طریق سامانه می باشد. هزینه اقامت برای افراد زیر4 سال رایگان میباشد. هتل امکانات پخت و پز دارد. ضمناً فقط وعده غذایی صبحانه سرو می گردد. ساعت ورود 13 و ساعت خروج 10 صبح می باشد.
 2. هزینه اقامت در مجتمع کوثر اردبیل 4 شب و 5 روز (حداکثر تا 2 نفر) 2.000.000 ریال و هزینه اقامت هر نفر اضافه (حداکثر تا 3 نفر) و صرفاً با پرداخت از طریق سامانه 1.000.000 ریال برای نفر می باشد. هزینه اقامت برای افراد زیر 4 سال رایگان می باشد .هتل امکانات پخت و پز ندارد صبحانه بصورت بوفه، ناهار و شام بصورت منو انتخابی سرو می گردد. ساعت ورود 14و ساعت خروج 10 می باشد. در صورت تقاضا برای نفر اضافه بیشتر از 3 نفر با هماهنگی اداره رفاه در صورت وجود ظرفیت خالی و با پرداخت 2.700.000 ریال هر نفر هر شب (جمعا" 10.800.000 ریال ) برای هر نفر به حساب شماره 5154303204 و شناسه واریز 1300101127 بانک ملت به نام مدیریت نظارت و توسعه امور عمومی امکانپذیر می باشد. غیر از پذیرایی صبحانه ، ناهار و شام در این مجتمع بلیط آب گرم سرعین، بلیط شهربازی و عسل نیز ارائه می گردد.
 3. در صورت انصراف متقاضیان، عدم ثبت نام به موقع برندگان قرعه کشی و یا عدم وجود متقاضی برای تاریخ خاص سهمیه ها بصورت سهمیه آزاد (با همان هزینه سهمیه های اصلی) در سامانه قابل رؤیت برای کارکنان دانشگاه بوده و کلیه متقاضیان (در صورتی که در یکسال گذشته از هیچگونه از تسهیلات اقامتی استفاده نکرده باشند) می‌توانند بدون قرعه کشی نسبت به ثبت نام و دریافت معرفینامه اقدام نمایند.
 4. مهلت ثبت نام سهمیه ها حداکثر تا 15 روز قبل از شروع دوره پایان می پذیرد. شایان ذکر است برندگانی که نسبت به ثبت نام و دریافت معرفینامه اقدام می‌نمایند همزمان با ثبت همراهان خود می بایست هزینه مربوطه را از طریق درگاه اینترنتی سامانه واریز، و معرفینامه دریافت نمایند در غیر اینصورت سهمیه لغو خواهد شد.
 5. برندگان قرعه کشی در صورت عدم استفاده از تسهیلات، مجوز استفاده از سهمیه های آزاد دوره جاری را نخواهند داشت.
 6. معرفینامه های صادره نیازی به مهر و امضا از طرف اداره رفاه ندارد و اطلاعات کلیه متقاضیان به محض ثبت نام و پرداخت نهایی از طریق سامانه برای پذیرش هتل قابل رؤیت بوده، و تاریخ های ثبت نام شده غیر قابل جابجایی و هزینه واریزی (با هر دلیل) غیر قابل استرداد می باشد. لذا همکاران محترم با دقت و برنامه ریزی لازم نسبت به انتخاب سهمیه مورد نظر و ثیت همراهان خود اقدام فرمایند.
 7. میهمانانی که اسامی آنها در سامانه ثبت می گردد در صورت بروز حوادث احتمالی تحت پوشش بیمه مسئولیت مجتمع می‌باشند لذا هرگونه تغییر اسامی، کاهش یا افزایش تعداد نفرات معرفینامه پس از پرداخت وجه امکانپذیر نمی‌باشد؛ و پذیرش فقط مطابق اسامی مندرج در معرفینامه می‌باشد.
تبصره: ویرایش نفرات ثبت نام شده در سامانه تا یک روز قبل از تاریخ استفاده از سهمیه توسط رابطین رفاهی هر واحد برای یکبار میسر می باشد. اضافه نمودن افراد پس از پرداخت هزینه و نهایی کردن ثبت نام در صورت وجود ظرفیت خالی در مجتمع، امکان پذیر می باشد.
 1. مؤکدا"اعلام می‌گردد حضور خود کارمند هنگام پذیرش و در طول مدت اقامت و همراه داشتن شناسنامه کارمند و کلیه همراهان الزامی است. در غیر اینصورت مسئولیت عدم پذیرش و عدم بازگشت وجه پرداختی با خود مسافر و مسئول اطلاع رسانی آن واحد می باشد.
 2. رعایت حجاب و موازین اسلامی در طول مدت اقامت، الزامی میباشد. همکاران و همراهان محترم ایشان مساعدت لازم را در این زمینه مبذول فرمایند. با توجه به محدودیت فضا و تعداد واحد، همراهان می بایست از افراد درجه یک و محارم باشند.
 3. متذکر می‌گردد مجتمع آموزشی و فرهنگی ایران(رامسر) فاقد طرح سالم سازی دریا است. لذا خواهشمند است مراتب به نحو مقتضی جهت رعایت موارد فوق به اطلاع کلیه کارکنان محترم رسانده شود.
 
 
 
 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 1365 بار   |   دفعات چاپ: 26 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر