دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

ضیافت افطار دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور جمعی از نیروهای خدماتی برگزار گردید.

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۹ | 
مقارن با شب ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع)، مراسم صمیمانه و پر فیض افطاری در دانشگاه علوم پزشکی ایران با حمایت مالی بانک سامان برگزار گردید.
 این ضیافت افطاری با دستور ریاست محترم دانشگاه و حمایت مالی بانک سامان در روز چارشنبه نهم خرداد ساعت بیست و سی لغایت بیست و سه بر گزار گردید و قریب پانصد نفر از نیروهای خدماتی دانشگاه به همراه خانواده هایشان در محل سالن همایش رازی حضور یافتند.
بعد از آوای ملکوتی اذان مغرب صرف افطار دسته جمعی این جمع خودمانی و صمیمی،فضایی روحانی را ایجاد نمود.
سپس مراسم با تلاوت قران مجید و سرود ملی در سالن هزار نفره رسمیت یافت و آقای پور سمایی مدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه ضمن خیر مقدم به مهمانان مراسم ،ماه مبارک و پر فیض رمضان را ماه خود سازی ، بازگشت و آشتی با خدا دانست و ضمن اشاره به سجایای اخلاقی بارز امام حسن مجتبی و الگو قراردادن ایشان در تمام مراحل زندگی،از نیروهای شریف و زحمت کش خواستند که با کار و تلاش صادقانه و خدمتگزاری مطلوب در جهت رضایت خداوند متعال گام بردارند. همچنین ایشان ضمن ارج نهادن به خدمات و زحمات ارزشمند این کارکنان خاطرنشان کردند که ثروت واقعی سازمان،داشتن نیروهای خوب، کارآمد و متعهد است که این موضوع پیش شرط موفقیت آن سازمان است و همچنین ایشان تکریم و اهمیت به نیروهای خدمات را تکریم انسانیت و پاسداشت عدالت دانستند.
درادامه اجرای برنامه تقلید صدا و موسیقی زنده سنتی، قرعه کشی و اهدای جایزه به برندگان و ضیافت شام از دیگر برنامه های این مراسم بود.
در پایان مراسم از مدیر عامل و دست اندرکاران بانک سامان به جهت حمایت مالی مراسم و همچنین از ریاست محترم دانشگاه با توجه به پیشنهاد ویژه ایشان در جهت تاکید بر برپایی و برگزاری این مراسم خاص و ویژه برای این گروه از عزیزان و اجرایی نمودن این ضیافت توسط معاونت محترم توسعه دانشگاه قدردانی گردید.


CAPTCHA code

دفعات مشاهده: 569 بار   |   دفعات چاپ: 37 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر