دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

اطلاعیه تسهیلات نوبت اول سال 97

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۲۳ | 
دور اول سهمیه مراکز تابعه دانشگاه برای تسهیلات بانک مهر از تاریخ 97/2/24 در سامانه تسهیلات رفاهی دانشگاه قابل رویت می باشد. با توجه به اینکه کلیه خدمات رزرو، قرعه کشی و اعلام برندگان از طریق سامانه و به صورت متمرکز در اداره رفاه انجام خواهد شد، خواهشمند است ضمن اطلاع رسانی به کلیه پرسنل دستور فرمائید متقاضیان با در نظرگرفتن موارد ذیل نسبت به رزرو وام درخواستی خود اقدام نمایند. شایان ذکر است قرعه کشی درتاریخ 97/3/2 انجام وکلیه متقاضیان می توانند از طریق سامانه تسهیلات از نتیجه قرعه کشی مطلع گردند. همچنین رابطین رفاهی ضمن کنترل اسامی برندگان مبنی بر عدم استفاده از وامهای قرض الحسنه مهر ایران و رسالت و قرض الحسنه ملت مکلف میباشند نسبت به دریافت اصل فرمهای بانک مهر از اداره رفاه و تحویل پرونده وامها پس از تکمیل توسط برندگان قرعه کشی با هماهنگی کارشناس اداره رفاه به بانک ذیربط اقدام نمایند.
  1. شروع ثبت نام از تاریخ 97/2/24 لغایت 97/2/31  می باشد.
  2. قرعه کشی مورخ 97/3/2 انجام خواهد شد.
  3. جابجایی برندگان قرعه کشی امکانپذیر نمی باشد.
  4. درصورت انصراف متقاضیان از وام سهمیه آن واحد لغو میگردد.
  5. متقاضیان در صورت تمایل می توانند همه وامهای اختصاص داده شده به واحد خود را رزرو نمایند،  ولی امکان برنده شدن در یک وام ممکن می باشد.
  6.  افرادی که وام های قرض الحسنه رسالت، مهر ایران و قرض الحسنه 50 میلیونی ملت را دریافت کرده اند نمی توانند از این تسهیلات استفاده نمایند و درصورت ثبت نام و برنده شدن در قرعه کشی، سهیمه مذکور سوخت و غیرقابل برگشت به واحد میباشد.
  1.  سامانه تسهیلات رفاهی برای ثبت مشخصات آن دسته از کارکنانی که تاکنون جهت عضویت در سامانه اقدام ننموده اند، فعال میباشد.
  2. شرایط دریافت وام و مدارک لازم در سایت اداره رفاه بارگذاری شده است.


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 655 بار   |   دفعات چاپ: 21 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر