دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

برگزاری دومین جلسه روش های ضابطه مند نمودن پرداخت های پرسنلی، اول اردیبهشت ماه درسالن شورای طبقه هفتم ستاد دانشگاه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۱ | 
این جلسه با حضور معاونین توسعه مدیریت و منابع ، درمان، غذا  و دارو و نمایندگان سایر معاونت ها، روسای شبکه ها و دانشکده و همچنین مدیر امور مالی دانشگاه و مدیران مالی واحدهای مذکور اول اردیبهشت ماه در سالن شورای طبقه هفتم برگزار شد.
در این جلسه، دکترمبارکی ضمن خیر مقدم به حضار در جلسه عنوان کرد: هدف از تشکیل این جلسه ، اصلاح نظام پرداخت بر اساس عملکرد بهینه افراد و ایجاد عدالت است. تلاش ما در راستای مدیریت منابع، افزایش بهره وری کارکنان و استفاده از توان تخصصی آنان از طریق ضابطه مند نمودن پرداخت های پرسنلی است.
وی در ادامه به تشریح ضابطه تعریف شده جهت نحوه ایجاد ارتباط بین اضافه کار و عملکرد کارکنان در کلیه شبکه ها، دانشکده ها، مراکز تحقیقاتی و ستاد دانشگاه پرداخت و خاطر نشان ساخت با توجه به تصمیمات اتخاذ شده در هیات رئیسه محترم دانشگاه، لازم است تمام کارکنان دانشکده ها، شبکه های بهداشتی و ستاد دانشگاه که الزام به انجام کار اضافه در بعد از ساعات اداری دارند، از ابتدای اردیبهشت 1397  از قسمت پیشخوان در اتوماسیون اداری نسبت به ثبت درخواست انجام اضافه کاری اقدام نمایند و محاسبه اضافه کار افراد منوط به ارائه درخواست و تائید مقام مافوق می باشد. همچنین تأکید کرد مراتب به نحو مقتضی به اطلاع همکاران گرامی در سطح واحدهای مشمول رسانیده شود.
  در ادامه جلسه، مشکلات موردی واحد های زیر مجموعه و استثناها بیان گردید که توسط دکتر مبارکی و آقای مزدکی به آنها پاسخ داده شد.

 

 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 362 بار   |   دفعات چاپ: 12 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر