دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

جلسه ارزیابی نظام پرداخت مبتنی بر عملکرد بیمارستانها و مراکزآموزشی درمانی برگزار شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ | 
جلسه ارزیابی نظام  پرداخت مبتنی بر عملکرد بیمارستانها و مراکزآموزشی درمانی با حضور دکتر ناصری پور روز یکشنبه 13 اسفندماه در طبقه هفتم ستاد مرکزی  برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ؛ جلسه ارزیابی نظام  پرداخت مبتنی برعملکرد ، با حضور دکتر ناصری پور رییس دانشگاه، دکتر مبارکی معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر توکلی معاون درمان ، روسای بیمارستانها و مراکز آموزشی درمانی و جمعی از مدیران مالی مراکز برگزار شد.
دکتر ناصری پور در این جلسه عنوان کرد: چند سر فصل اصلی برای دانشگاه در نظر داریم که تا پایان سال، زیر ساختهای آن  تکمیل می گردد که شامل بحث اداره مستقل بیمارستانها، افزایش درآمدها ، کاهش هزینه ها، کسورات و نظام پرداخت مبتنی بر عملکرد است.
رییس دانشگاه بیان کرد: در خصوص نظام پرداخت مبتنی بر عملکرد ، سامانه جامع آن ایجاد شده است تا پرداخت ها به صورت عادلانه انجام پذیرد و افزایش بهره وری را به همراه دارد.
وی افزود: با توجه به روزهای پایانی سال، مسئولین مراکز می باید مشکلات مربوط به سامانه را برطرف و اطلاعات لازم در سایت را تکمیل نمایند.
دکتر ناصری پور ضمن معرفی دکتر طهرانی به عنوان سرپرست جدید مدیریت آمار و فناوری اطلاعات اظهار کرد: یکی از اهداف دانشگاه برای خلق ثروت و کارآفرینی، بحث IT است که با تمرکز و توسعه آن امید است در کشور پایلوت شویم.
وی تصریح کرد: نرم افزار مربوط به نظام پرداختی به صورت یکپارچه در تمام مراکز قابل دسترسی است و مراکز تابعه باید هر چه زودتر نسبت به تکمیل اطلاعات درخواستی اقدام نمایند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران تاکید کرد: که روسا و مدیران بیمارستانها برای این مهم وقت بگذارند و نسبت به آن توجه داشته باشند.
ایشان ضمن آرزوی سلامتی و توفیق برای همه حاضرین در جلسه گفت: با توجه به فرا رسیدن سال جدید و عید نوروز، روسا و مدیران مراکز تابعه در خصوص تهیه لیست کشیک، دستورالعمل ها و شرح وظایف درخواستی اهتمام ورزند.
گفتنی است در این جلسه دکتر قنبری مدیر بیمارستان فیروزگر گزارشی از نحوه تکمیل و بارگذاری اطلاعات در سامانه نظام پراخت مبتنی بر عملکرد ارائه کرد و وضعیت مراکز آموزشی درمانی بررسی و در خصوص رفع مشکلات مربوط بحث و تبادل نظر شد.
در پایان دکتر توکلی معاون درمان دانشگاه خواستار بارگذاری اطلاعات در سامانه پرداخت تا پایان هفته جاری توسط نمایندگان مراکز شد .
 

 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 498 بار   |   دفعات چاپ: 62 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر