دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

برگزاری جلسه روش های ضابطه مند نمودن پرداخت های پرسنلی، نهم اسفند ماه درسالن شورای طبقه هفتم ستاد دانشگاه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۲/۹ | 
این جلسه با حضور معاونین توسعه مدیریت و منابع ، درمان، غذا  و دارو و نمایندگان سایر معاونت ها، روسای شبکه ها و دانشکده و همچنین مدیر امور مالی دانشگاه و مدیران مالی واحدهای مذکور برگزار گردید.
در این جلسه، دکترمبارکی ضمن خیر مقدم به حضار در جلسه عنوان کردند: هدف از تشکیل این جلسه ، ایجاد عدالت در تأمین منابع مالی با توجه به ضوابط شایسته سالاری، عملکرد و عدالت محوری است. تلاش ما در راستای مدیریت منابع، افزایش بهره وری کارکنان و استفاده از توان تخصصی آنان از طریق ضابطه مند نمودن پرداخت های پرسنلی است، بدون آنکه اعتبار تخصیص یافته به واحد کاهش یابد.
وی در ادامه به تشریح ضابطه تعریف شده جهت نحوه ایجاد ارتباط بین اضافه کار و عملکرد کارکنان پرداخت که به تأیید هیئت رئیسه محترم دانشگاه نیز رسیده است. ایشان افزودند : الگوی معرفی شده از  اول فروردین سال 97 می بایست  در کلیه شبکه ها، دانشکده ها، مراکز تحقیقاتی و ستاد دانشگاه اجرایی شود و تأکید گردید مراتب به نحو مقتضی به اطلاع همکاران گرامی در سطح واحدهای مشمول رسانیده شود.
 در ادامه جلسه، پرسش هایی در رابطه با الگوی معرفی شده مطرح گردید که توسط دکتر مبارکی و آقای مزدکی پاسخ داده شد و با نظر اکثریت حضار موارد جزئی از الگوی پیشنهاد شده اصلاح گردید.
همچنین در پایان دکتر مبارکی جهت تشویق روحیه انگیزشی پرسنل از مدیران واحد ها درخواست نمودند تا در قالب نظام تعریف شده، نسبت به انتخاب کارمندان نمونه خود در مقاطع ماهانه یا فصلی اقدام نموده و به نحو مقتضی از آنان تقدیر گردد و در سازمان و محیط های تابعه نیز معرفی گردند.


 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 537 بار   |   دفعات چاپ: 52 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر