دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

دکتر مبارکی اظهار داشت: قانون مداری و عدالت محوری از ارکان مهم معاونت توسعه مدیریت و منابع می باشد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ | 
سی و ششمین همایش معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی کشور و سازمانهای وابسته روز چهارشنبه 11 بهمن ماه 1396 با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در مرکز همایشهای رازی آغاز به کار نمود.
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران: سی و ششمین همایش معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی کشور و سازمانهای وابسته روز چهارشنبه 11 بهمن ماه 1396 با حضور دکتر صدرالسادات معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، دکتر ناصری پور رییس دانشگاه، دکتر مبارکی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی ایران، معاونین توسعه دانشگاهها در مرکز همایشهای رازی آغاز به کار کرد.
دکتر مبارکی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه عنوان داشت : جمع بندی امور در معاونت توسعه یکی از سخت ترین کارها نسبت به سایر معاونتها می باشد.
وی بیان داشت:  از مهمترین وظایف در حال حاضر معاونت توسعه ، کنترل و نظارت بر هزینه ها در راستای کاهش یا تثبیت  و همچنین خلق ثروت و ایجاد درآمد است .
دکتر مبارکی خاطر نشان کرد: دو موضوع قانون مداری و عدالت محوری در این بخش مهم است که با رعایت آنها می توان قدرت پاسخگویی برای مراجعین را توسعه دهیم.
وی افزود:  بحث جابه جایی اعتبارات یکی از مسائل است که با درایت معاونت توسعه وزارت بهداشت  باید ساماندهی شود و امیدوارم در سال آینده شاهد پیشرفت  در حوزه معاونت توسعه و حل مسائل باشیم.


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 507 بار   |   دفعات چاپ: 22 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر