دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

جشنواره بین المللی سیمرغ

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۸/۱۵ | 
فراخوان  شرکت در نهمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت منتشر شد. این جشنواره پس از گذشت هشت دوره فعالیت با نام جدید «جشنواره سیمرغ» در بخش‌های مختلف و رشته‌های متنوع هنری برگزار می شود.
 
بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره نهم، این دوره از جشنواره فراگیر تر و در گستره بین المللی با حضور دانشجویان سایر کشورهای دنیا برگزار خواهد شد. همچنین تلاش در جهت ترویج فرهنگ سلامت با بهره‌گیری از ابزار هنر معرفی و شناسایی نخبگان فرهنگی نیز از اهداف اصلی این رویداد معرفی شده است. 
شایان ذکر است آئین نامه «جشنواره سیمرغ» در سه بخش آزاد که ویژه دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی، بخش فرهنگ سلامت ویژه دانشجویان سراسر کشور و بخش بین‌الملل که به دانشجویان سراسر جهان اختصاص دارد تدوین  و در هر بخش به معرفی رشته‌های هنری در این جشنواره پرداخته است.
 
متقاضیان و علاقمندان شرکت در این جشنواره می توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی به نشانی Festivalf.ir مراجعه و همچنین جهت ثبت نام در جشنواره بین المللی سیمرغ به آدرس festivalfsabt.behdasht.gov.ir/festival مراجعه نموده و سپس اصل آثاری که در فراخوان ذکر شده را به دبیرخانه دانشگاهی و یا دبیرخانه دائم جشنواره که مختص دانشجویان غیر علوم پزشکی وزارت بهداشت است، تحویل دهند.

     
جهت دریافت فایل جشنواره لطفا اینجا کلیک نمائید.

جهت دریافت راهنمای ثبت نام لطفا اینجا کلیک نمائید. 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 1780 بار   |   دفعات چاپ: 128 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر