دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

مراسم تودیع و معارفه مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۸/۱۰ | 
این جلسه راس ساعت 13 در سالن اجتماعات مالی ستاد دانشگاه برگزار شد. نشست مذکور به منظور تکریم از خدمات سرکار خانم دکتر افتخاری مدیرسابق توسعه سازمان وتحول اداری و نیز معارفه سرکار خانم سلام زاده به عنوان مدیر جدید توسعه سازمان وتحول اداری تشکیل گردید.

در ابتدا جناب آقای دکتر مبارکی معاون محترم توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه، ضمن تقدیر از سرکار خانم دکتر افتخاری به این نکنه اشاره فرمودند که ریاست محترم دانشگاه ،جناب آقای دکتر ناصری پور علیرغم که پزشک متخصص هستند، از نظر مدیریتی با رویکرد علمی پیش می رود و به مدیریت سازمان و ابعاد آن کاملا توجه می کنند و با وجود ایشان آینده خوبی برای دانشگاه علوم پزشکی ایران شاهد خواهیم بود.

سپس خانم دکتر افتخاری ضمن خوشامدگویی به مدیر جدید توسعه سازمان وتحول اداری، از تک تک همکاران خود در مدیریت یادشده تقدیر به عمل آوردند.
در پایان سرکار خانم سلام زاده از حضور در دانشگاه علوم پزشکی ایران وهمکاری در این مجموعه ابراز خرسندی کرده وخاطرنشان کردند با همکاری کارکنان مدیریت توسعه سازمان وتحول اداری و دیگر مدیران حوزه معاونت توسعه مدیریت ومنابع در جهت اهداف دانشگاه تلاش خواهند کرد. 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 754 بار   |   دفعات چاپ: 57 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر