دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

انتصاب سرکار خانم بهنوش حیدرزاده به عنوان سرپرست مدیریت منابع انسانی دانشگاه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۷/۲۳ | 
دکتر حسین مبارکی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه  طی حکمی سرکار خانم بهنوش حیدرزاده را به عنوان سرپرست مدیریت منابع انسانی دانشگاه منصوب نمودند.

متن ابلاغ به شرح زیر است:


سرکار خانم بهنوش حیدرزاده
با سلام و احترام
 
       نظر به تعهد و سوابق علمی و تجربی سرکار عالی ،‌ به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست مدیریت منابع انسانی  منصوب می‌گردید. انتظار می‌رود با توجه به نقش خاص سرمایه های انسانی در نظام سلامت ، در راستای تحقق برنامه‌ها و اهداف دانشگاه با رویکرد استراتژیک و  با بهره‌گیری از سبک های نوین مدیریتی و جلب مشارکت  و همکاری کلیه واحدهای تابعه دانشگاه با توجه به شرح وظایف ذاتی آن مدیریت در انجام اقدامات ذیل اهتمام ورزید:
پیگیری مستمر بر تدوین و اجرای برنامه ریزی های آموزشی و توسعه منابع انسانی با همکاری واحدهای ذیربط و استفاده از فن آوری اطلاعات و سیستم های کیفیت و مدیریتی به منظور حصول اطمینان از انطباق
توانمندی های کارکنان و مدیران با نیاز های حال و آینده در تمامی واحدهای تحت پوشش دانشگاه.
استفاده از فن آوری اطلاعات در طراحی ، استقرار و بروز آوری سیستم مدیریت یکپارچه منابع انسانی  به منظور ارتقای سیستم های اطلاعاتی با قابلیت دسترسی واحدهای تابعه .
نظارت بر تهیه ، تدوین و اصلاح دستورالعمل های اداری مورد نیاز و  با استناد به مستندات بالاسری و ارزیابی عملکرد دوره ای واحدهای تابعه در حوزه منابع انسانی .
برنامه ریزی و پیش بینی در زمینه عرضه و تقاضای نیروی انسانی مورد نیاز دانشگاه  ( برنامه ریزی نیروی انسانی ) به منظور تامین به موقع و موثر منابع انسانی بر اساس استانداردها و شاخص های مورد تایید دانشگاه
تهیه شاخص های توزیع نیروی انسانی برای مراکز آموزشی ، درمانی و بهداشتی و ارائه گزارش های دوره ای بر اساس اسنانداردهای  توزیع نیروی انسانی در حوزه سلامت .
مقایسه وضع موجود توزیع نیروی انسانی با وضع مطلوب و ارائه گزارش های تحلیلی در این زمینه .
استفاده از اصول و ابزارهای تجزیه و تحلیل سیستم ها به منظور مطالعه و بررسی روشهای اداری و اجرایی حوزه مدیریت منابع انسانی و مکانیزه نمودن آنها با رعایت قوانین و مقررات .
استفاده از ابزارهای نوین مدیریتی در حوزه مدیریت منابع انسانی با هدف افزایش کیفیت ارائه خدمات نظیر مدل تعالی سازمانی و ...
طراحی و استقرار مدل کاربردی و اجرایی در زمینه نظام شایسته سالاری و  جانشین پروری .
توجه خاص به نظام نگهداشت پویا و موثر در حوزه منابع انسانی با توجه به ترکیب نیروی انسانی شاغل و  افزایش انگیزش کارکنان .
رعایت احترام و شئون کلیه کارکنان در تمامی سطوح سازمانی .توفیق روز افزون شما را در پیشبرد اهداف دانشگاه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه حضرت باریتعالی خواستارم.

 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 1406 بار   |   دفعات چاپ: 96 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر