دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

برگزاری کمیته ICT

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۴/۲۵ | 

جلسه کمیته ICT دانشگاه ساعت 11 مورخ 18/4/1396 در سالن جلسات طبقه هفتم تشکیل گردید و در آن به دو موضوع مهم زیر پرداخته شد:

ابتدا آقای دکتر مبارکی معاونت محترم توسعه دانشگاه بر مأموریتها، اهداف و ضرورتهای تشکیل پیوسته جلسات کمیته ICT و نقش آن در توفیق حوزه ICT دانشگاه مطالبی را مؤکداً مطرح و تذکر دادند. سپس مدیر محترم حراست بعنوان عضو اصلی کمیته ICT دانشگاه به اهمیت موضوع حفاظت و حراست از اطلاعات در فضای مجازی پرداخته و ضمن مرور سرفصل های مهم در این راستا به بیان برخی  مصادیق و نمونه های مخاطرات، حساسیت ها و تهدیدهای مطرح در این حوزه اشاره کردند. در این جلسه مقرر گردید برای جلسات آتی کمیته دستور جلسات مشخص و مدونی از حراست دانشگاه سرلوحه موضوعات کمیته قرار گیرد و بدانها توجه ویژه گردد.

سپس سرکارخانم قاسمی مدیر IT بیمارستان رسول بعنوان نماینده ICT بیمارستانها به present کامل و جامعی در خصوص مسائل مشکلات و نیازهای ICT در بیمارستانها پرداخته که طی آن تصمیمات مهمی توسط معاونت محترم توسعه اتخاذ گردید و مقرر شد در جلسات بعدی برنامه های عملیاتی و راهکاری کلان برای IT بیمارستانها بر اساس رهنمودهای ایشان ارائه گردد.کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 515 بار   |   دفعات چاپ: 64 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر